تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 08:31. عبدالله ویسی می گوید برایش زود است که به یکی از تیم های سرخابی برود. به گزارش خبرآنلاین؛ عبدالله ویسی را باید موفق ترین سرمربی در فصل تمام شده لیگ برتر دانست. تیم او با هزینه ای بسیار کمتر از اکثر تیم های بالانشین، توانست قهرمان شود. ویسی هر چند در پیکان موفق نبود و سال گذشته هم استقلال خوزستان را به سختی در لیگ نگه داشت ولی امسال فوق العاده عمل کرد. او جزو مربیانی است که بی شک پتانسیل حضور در تیم های بزرگ تهرانی را دارد. این مربی البته وقتی ...

واکنش ویسی به حضورش در استقلال و پرسپولیس

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 08:31


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,ویسی

عبدالله ویسی می گوید برایش زود است که به یکی از تیم های سرخابی برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ عبدالله ویسی را باید موفق ترین سرمربی در فصل تمام شده لیگ برتر دانست. تیم او با هزینه ای بسیار کمتر از اکثر تیم های بالانشین، توانست قهرمان شود. ویسی هر چند در پیکان موفق نبود و سال گذشته هم استقلال خوزستان را به سختی در لیگ نگه داشت ولی امسال فوق العاده عمل کرد.

 

او جزو مربیانی است که بی شک پتانسیل حضور در تیم های بزرگ تهرانی را دارد. این مربی البته وقتی با چنین سوالی روبرو می شود، به خبرورزشی می گوید: «استقلال و پرسپولیس برایم زود است.» همچنین پسر ویسی هم در مصاحبه جالبی با این روزنامه گفت: «پدرم دنبال سهیمه بود، قهرمان شد.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه