وزن‌کشی در هیات مدیره استقلال چه شکلی است؟. تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 08:48. هیات مدیره جدید استقلال معرفی شده و نکات جالبی دارد!. به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر می رسد هیات نفره 5 نفره جدید استقلال ،قطب پیروز ندارد. بدون شک در این جمع حسین علی قریب که از مدیران قدیمی استقلال است و پیشتر قهرمان هم شده ،با حرف هایی که زده نشان داده به مدیریت هم نیم نگاهی دارد. بدون شک قریب و جواد قراب در یک دسته قرار می گیرند. قراب در دوره قبل قریب هم از نزدیکان به او بود و هنوز هم روابط خوبی دارند. ح ...

وزن‌کشی در هیات مدیره استقلال چه شکلی است؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 08:48


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, مدیره استقلال

هیات مدیره جدید استقلال معرفی شده و نکات جالبی دارد!

 به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر می رسد هیات نفره 5 نفره جدید استقلال ،قطب پیروز ندارد. بدون شک در این جمع حسین علی قریب که از مدیران قدیمی استقلال است و پیشتر قهرمان هم شده ،با حرف هایی که زده نشان داده به مدیریت هم نیم نگاهی دارد. بدون شک قریب و جواد قراب در یک دسته قرار می گیرند.

 

 قراب در دوره قبل قریب هم از نزدیکان به او بود و هنوز هم روابط خوبی دارند.

 

حسن زمانی مشاور رئیس مجلس که انتقادهایش از منصوریان سال قبل جنجالی شده بود،باز هم مانده. چرایش البته خیلی سخت نیست. او برای ماندن یک دلیل مبرهن سیسی دارد و کسی شهامت تغییرش را ندارد. اگرچه این بار گفته با منصوریان مشکلی ندارد اما عادت به مصاحبه دارد و جنجال روی شاخ مصاحبه هایش بوده همیشه.

 

افتخاری برای مدیر ماندن باید از این جمع رای بگیرد. او فعلا به یک رای خودش مطمئن است.

 

عباسی ملکی که سابقه بسیار در نظام بانکی دارد ،نفر آخر لیست است. کارشناس اقتصادی جمع. البته تجربه نشان داده که این افراد اقتصادی هیات مدیره ها کلا کار خاصی نمی کنند ولی به هر حال وزارت ورزش این بار به این مدیر بازنشسته بانکی رسیده و باید دید رای او برای مدیریت چه کسی است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه