وزیر ورزش: شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه مهیا می‌کنیم. تاریخ انتشار : شنبه, 23 اردیبهشت 1396 19:09. وزیر ورزش و جوانان گفت که دولت تلاش می‌کند شرایط حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها فراهم شود. به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه ای درخصوص ورود خانم ها به ورزشگاه ها گفت: ما ان شاءالله تلاش می کنیم که آن همفکری و هماهنگی فراهم شود و زمینه های حضور خانم ها بتواند در استادیوم ها فراهم شود. او ادامه داد: مطمئنم همه هوادارانی که در اماکن ور��شی حاضر می شوند به لحاظ ف ...

وزیر ورزش: شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه مهیا می‌کنیم

تاریخ انتشار : شنبه, 23 ارديبهشت 1396 19:09


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,ورود خانم ها به ورزشگاه

وزیر ورزش و جوانان گفت که دولت تلاش می‌کند شرایط حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها فراهم شود.

 به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه ای درخصوص ورود خانم ها به ورزشگاه ها گفت: ما ان شاءالله تلاش می کنیم که آن همفکری و هماهنگی فراهم شود و زمینه های حضور خانم ها بتواند در استادیوم ها فراهم شود.

 

او ادامه داد: مطمئنم همه هوادارانی که در اماکن ورزشی حاضر می شوند به لحاظ فرهنگی در درجه ای از فهم و شعور هستند که ملاحظات را رعایت کنند چون در گذشته هم که خانم ها به استادیوم می رفتند، آن مشکلات را نداشتیم.

 

سلطانی فر گفت: حتما حریم هایی که باید توسط مردم رعایت شود، همه هواداران در همه رشته ها آن ملاحظات را رعایت خواهند کرد. ان شاءالله تلاش می کنیم به مرور با زمینه سازی، توجیه کردن و هماهنگی بین همه عناصر دست اندرکار شاهد حضور خانواده ها در ورزشگاه ها باشیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه