پاسخ قاطع قلعه نویی به فتح الله زاده: آقای فتح‌الله‌زاده زمانی که استقلال دسته ۳ بود کجا بودی؟/مجیدی و منصوریان بیایند و تیم را تحویل بگیرنداخبار,اخبارورزشی,تیم فوتبال استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آقای فتح‌الله‌زاده زمانی که استقلال در دسته 3 بود شما کجا بودی؟ من امیر قلعه‌نویی آن زمان هستم که در این تیم حضور داشتم ولی هیچ کدام از آقایان جرات نداشتند از کنار باشگاه استقلال هم رد بشوند.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با رادیو جوان در خصوص مصاحبه‌های علی فتح‌الله زاده علیه وی گفت: من نمی‌دانم چرا آقای فتح‌الله‌زاده این حرف‌ها را می‌زند در حالی که برای او احترام قائل هستم چون او یک مدیر باسابقه است اما تعجب می‌کنم که چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کند. شما دیدید روز بازی پرسپولیس و لخویا تمام بزرگان این تیم آمدند تا تیم بزرگ پرسپولیس را حمایت کنند اما تعجبم اینجا است که چرا دوستان این مصاحبه‌ها و صحبت‌ها را انجام می‌دهد و شاید می‌خواهند خودشان را با اسم من و استقلال یک ماه مطرح کنند.

وی افزود: آقای فتح‌الله‌زاده زمانی که استقلال در دسته 3 بود شما کجا بودی؟ من امیر قلعه‌نویی آن زمان هستم که در این تیم حضور داشتم ولی هیچ کدام از آقایان جرات نداشتند از کنار باشگاه استقلال هم رد بشوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: من بعد از 11 ماه به استقلال برگشتم و بعد از اینکه پایم را عمل کردم آقایان را به خانه خودم در امیر‌آباد می‌آوردم تا استراحت کنند.

وی تاکید کرد: من یک سوال از آقای فتح‌الله‌زاده دارم. مگر تیم استقلال در زمان مدیریت آقای فتح‌الله‌زاده نهم و سیزدهم نشد؟ شما بروید از آقایان ملک‌احمدی و نعلچگر سوال کنید که آقایان می‌آمدند و در خانه ما استراحت می‌کردند ولی هیچ کس حالا این حرفها را نمی‌زند. مگر سالی که آقایان لیگ را از دست دادند و ما جام را گرفتیم به منزل آقای پورحیدری نرفتیم و نگفتیم که جام مال ناصر حجازی است. یا مثلا فیروز کریمی که استاد من است و همیشه به او احترام می‌گذارم آیا من برای او حاشیه‌ای درست کردم؟

قلعه‌نویی تاکید کرد: بعد از باخت به کره به همه گفتم که مقصر من هستم و مگر همین پارسال بعد از شکست مقابل تراکتور‌سازی نگفتم همه مسئولیت تیم با من است؟ این چه حرف‌هایی است که آقایان می‌زنند؟ من دوستانم را آورده‌ام که کلی هزینه کرده‌اند. و چیزی هم نمی‌گویند. آقایان سمیعی‌فر و اسکندر‌نیا و دکتر اوصیا کلی برای کمپ استقلال خرج کردند ولی ما حرفی نزدیم. وقتی یک گروه با هم کار می‌کنند می‌روند و خداحافظی می‌کنند ولی این حرفها چیست که زده می‌شود؟ ما باید حرف فنی بزنیم. البته من جواب آقایان را به صورت مکتوب تا چند ساعت دیگر می‌دهم ولی مگر شما از تیم برزیل بالاتر سراغ دارید که در یک بازی دو بازیکن را از دست می‌دهد و بعد از آن هم می‌بازد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به صحبت‌های علی فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه مگر فولاد جباری داشت که قهرمان شد گفت: مگر بختیار رحمانی بازیکن کمی است؟ مگر عبدالله کرمی بازیکن کوچکی است؟ ولی مربی‌اش می‌دانست که این بازیکنان را تا آخر فصل در اختیار دارد. اگر الان فولاد این بازیکنان را در اختیار ندارد به دلیل مشکل سربازی است. هر مربی فلسفه کاری‌ای دارد که روی آن برنامه‌ریزی می‌کند و من هم باید برنامه‌ریزی خودم را بدانم و در مورد آن صحبت کنم. آیا تا به حال دیدند که در هر بازی 14 بازیکن بیشتر نداشتیم و حتی نمی‌توانستیم تعویض کنیم. چطور هر زمانی که تیم پول ندارد و دسته سوم می‌رود برای من است ولی حرف و حدیث‌های دیگر را به من ربط می‌دهند؟ مگر ما در تراکتور‌سازی جباری و تیموریان را داشتیم ولی برنامه‌ریزی کردیم و تیم را تقویت کردیم و برای اولین بار هم تیم را آسیایی کردیم.شاید اگر در یکی دو بازی اشتباه داوری نبود ما قهرمان هم می‌شدیم.

سرمربی تیم استقلال در واکنش به این صحبت مدیرعامل سابق این باشگاه مبنی بر اینکه بهترین تیم تاریخ استقلال تحویل شما شده ولی آن را چهارم کردید گفت: ما تیمی را درست کردیم که تا 8 تیم برتر آسیا رفت اما آیا آن تیم تقویت شد؟ من یک سوال از شما دارم علی حمودی و مجتبی جباری به هر دلیلی از استقلال رفتند من هم گفتم آقای فتح‌الله‌زاده مقصر نبوده. آیا سزاوار شنیدن این صحبت‌ها هستم؟ اگر مجتبی جباری خواسته‌ای از استقلال داشت اتفاقا خواسته‌اش معقول بود چون هر بازیکنی برای خود ارزشی دارد البته من صحبت‌های فتح‌الله‌زاده را نخواندم اما اگر قرار است اینگونه حرف زده شود ما هم بگوییم چرا هر وقت استقلال در کورس قهرمانی است این حرف‌ها را می‌زنند؟ می‌خواهند ذهن مردم را خراب کنند؟

به گزارش فارس، قلعه‌نویی افزود: ان‌شاءالله منصوریان، مجیدی و همه کسانی که برای این باشگاه زحمت کشیده‌اند بیایند و تیم را تحویل بگیرند. شما از علیرضا منصوریان بپرسید که من به او چه توصیه‌هایی کردم. کدام تیم را سراغ دارید که این همه کاپیتانش در یک کادر فنی حضور داشته باشند و با هم همکاری کنند؟ولی متاسفانه هر روز حرف‌های جدیدی می‌شنویم. باز هم می‌گویم آقای فتح‌الله‌زاده آن زمانی که استقلال به دسته سوم رفت شما کجا بودید؟

سرمربی استقلال در ادامه تاکید کرد: کاظم اولیایی شاهد زنده است. تیم دسته 3 را بالا آوردیم و پس از شکست مقابل سایپا به مقام نایب‌قهرمانی رسیدیم. با وجود اینکه در خیلی از اوقات تیم‌های دیگر پول بیشتری به من می‌دادند به خاطر استقلال گذشت کردیم. الحمد‌لله و باز هم خدا را شکر می‌کنم که از لحاظ کارنامه هم شرایط خوبی دارم. 3 مقام قهرمانی لیگ، 2 مقام قهرمانی جام حذفی، 2 نایب‌قهرمانی و ... آمار من بوده است. دیدم گفته‌اند مگر اتلتیکو مادرید که سال قبل قهرمان شد از مهره‌های رئال مادرید و بارسلونا بهره‌مند بود؟ شما به عنوان یک فرد فوتبالی بگویید آیا این صحبت کارشناسی و منطقی است؟ مگر در فوتبال چند سال یک‌بار این اتفاقات تکرار می‌شود؟

وی افزود: هر زمان که استقلال دسته 3 رده سیزدهم و رده نهم بوده من آمده‌ام. خوشحالم که دوستانم را به کمپ استقلال آورده‌ام و آنها هزینه‌ کرده‌اند. کامرانی شاهد این مسئله است. هیچ منتی هم نداریم و هر کاری که انجام دادیم به خاطر مردم و بدهی‌ای است که به آنها داریم. هر وقت تیم قهرمانی داشته من کنار بودم ولی وقتی که تیم نتیجه نمی‌گیرد من آماده‌ام. این وضعیت در تیم ملی هم اتفاق افتاده. ما از پله بالا نرفتیم تا جام را بگیریم و عکس بیندازیم.


  اخبار ورزشی  -  فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه