تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 08:09. روز گذشته علیرضا منصوریان به تمرین تیم ملی رفت و با بازیکنان مدنظر خود دیدار کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان روز گذشته به تمرین تیم ��لی رفت و با بازیکنان مدنظر خود دیدار کرد. بعد از این دیدار شایعاتی در فضای مجازی راه افتاد. پرسپولیسی ها معتقدند منصوریان برای جذب امیری به تمرین تیم ملی رفته است. حضور منصوریان در تمرین تیم ملی با استقبال گرم کادر فنی تیم ملی همراه بود. بازیکنان تیم ملی هم به محض دیدن علی منصوریان به سراغ او رفتند. از ا ...

پاسخ منصوریان به اعتراض پرسپولیسی ها:من سرمربی ام، نه مسئول نقل و انتقالات!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 08:09


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

روز گذشته علیرضا منصوریان به تمرین تیم ملی رفت و با بازیکنان مدنظر خود دیدار کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان روز گذشته به تمرین تیم ملی رفت و با بازیکنان مدنظر خود دیدار کرد. بعد از این دیدار شایعاتی در فضای مجازی راه افتاد. پرسپولیسی ها معتقدند منصوریان برای جذب امیری به تمرین تیم ملی رفته است.

 

حضور منصوریان در تمرین تیم ملی با استقبال گرم کادر فنی تیم ملی همراه بود. بازیکنان تیم ملی هم به محض دیدن علی منصوریان به سراغ او رفتند. از استقلالی های تیم ملی بگیرید تا پرسپولیسی ها. کامیابی نیا، سید جلال حسینی و رامین رضاییان پرسپولیسی هایی بودند که سراغ منصوریان رفتندو او را در آغوش گرفتند. پژمان منتظری، اشکان دژاگه و وحید امیری برخورد گرمی با منصوریان داشتند.

 

علی منصوریان این دیدار را و شایعات پس از آن گفت: من برای دیدار با ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی به آزادی رفتم و اگر دنبال مذاکره بودم به هتل می رفتم. منصوریان تاکید کرد و گفت:  من مسئول یارگیری استقلال نیستم وفقط برای حمایت از تیم ملی آمده ام. من لیستم را به باشگاه داده ام و آنها یار گیری می کنند. من قبلا مربی تیم ملی بودم و می دانم اردوی تیم ملی چه قداستی دارد. کی روش روی این مسائل حساسیت دارد و معتقد است بازیکنان در اردوی تیم ملی باید تمرکزش روی تمرینات و بازی های ایران باشد. من به خوبی این مسائل را می دانم.

در بین بازیکنانی که با منصوریان دیدار داشتند برخورد منصوریان با بیرانوند جالب بود. بیرانوند با منصوریان خوش و بش کرد و منصوریان هم به شوخی سیلی به صورت دروازه بان پرسپولیس زد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه