پشت پرده کناره گیری حسنی خو از استقلال. تاریخ انتشار : شنبه, 16 مرداد 1395 10:28. تنها 48 ساعت بعد از عضویت در هیات مدیره و انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید استقلال از سمت خود کناره گیری کرد تا به سوژه اول محافل فوتبالی تبدیل شود. به گزارش ورزش‌سه، درپی قبول استعفای بهرام افشارزاده و کنار رفتن او از سمت سرپرستی موقت باشگاه استقلال هیات مدیره در نشستی اضطراری رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش را به عنوان عضو پنجم انتخاب و بلافاصله به او حکم مدیرعاملی را داد اما تنها 48 ساعت بعد از این انتصاب م ...

پشت پرده کناره گیری حسنی خو از استقلال

تاریخ انتشار : شنبه, 16 مرداد 1395 10:28


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, حسنی خو

تنها 48 ساعت بعد از عضویت در هیات مدیره و انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید استقلال از سمت خود کناره گیری کرد تا به سوژه اول محافل فوتبالی تبدیل شود.

به گزارش ورزش‌سه، درپی قبول استعفای بهرام افشارزاده و کنار رفتن او از سمت سرپرستی م��قت باشگاه استقلال هیات مدیره در نشستی اضطراری رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش را به عنوان عضو پنجم انتخاب و بلافاصله به او حکم مدیرعاملی را داد اما تنها 48 ساعت بعد از این انتصاب مدیرعامل جدید از سمت خود کناره گیری کرد تا معادلات مدیریتی باشگاه همچنان لاینحل باقی بماند.

در ارتباط با پشت پرده رفت و آمدهای مدیریتی استقلال حرف و سخن زیاد به گوش رسید اما از یک منبع موثق شنیدیم کنار رفتن حسنی خو از سمت جدیدش برخلاف میل باطنی دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال بود چون گودرزی از مدت ها قبل تصمیم به استفاده از حسنی خو در این سمت داشت اما مدیرکل حراست وزارت ورزش زیر بار نمی رفت و در نهایت هم در نشست هیات مدیره در عمل انجام شده قرار گرفت.

حسنی خو که بسیاری او را فردی آرام و بی حاشیه می شناسند تنها 48 ساعت بعد از حکم مدیرعاملی در بیانیه ای از این سمت کنار رفت و دلیلش را نیز حضور افراد شاسته تر و کارآمدتر در مدیریت فوتبال و باشگاه دانست گرچه نزدیکان او مدعی اند مدیرکل حراست وزارت ورزش به خاطر مخالفت خانواده اش با حاشیه های حضور در نقش مدیرعامل و مشورت با بزرگان ورزش از زیر بار مسئولیت جدید طفره رفته است.

در روزهایی که استقلال با هزینه های میلیاردی در لیگ برتر هم شروع ناامید کننده ای داشت معادلات مدیریتی حاکم بر باشگاه نیز مزید بر علت شد تا این تیم پرامید با بحران های زیادی در همین آغاز لیگ روبرو شود گرچه گفته می شود مدیرعامل جدید تا روز دوشنبه و نشست بعدی هیات مدیره انتخاب و معرفی خواهد شد بلکه با حضورش به وضعیت ناامید کننده اخیر سرو سامان بدهد، مدیری که گفته می شود در صورت اعلام شدن نامش باعث سورپرایز طرفداران استقلال و اهالی فوتبال خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه