تاریخ انتشار : پنج شنبه, 22 مهر 1395 08:11. جوانگرایی کی‌روش در تیم‌ملی ادامه دارد. او کاپیتان تیمش را در دو بازی اخیر روی نیمکت نشانده است. به گزارش خبرآنلاین؛ نیمکت نشینی آندرانیک تیموریان در بازی با ازبکستان، اتفاق عجیبی بود. اتفاقی که به نظر می‌رسید بخاطر شرایط خاص بازی انجام شده اما نمایش خوب حاج صفی در کنار عزت اللهی جوان در تاشکند باعث شد آندو بازی با کره جنوبی را هم از روی نیمکت آغاز کند. نمایش زوج عزت اللهی و حاج‌صفی، آنقدر خوب بوده که کی‌روش، در بازی‌های بعدی هم روی آن‌ها به عنوا ...

پوست اندازی تیم کی‌روش برای روسیه

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 22 مهر 1395 08:11


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , آندرانیک تیموریان

جوانگرایی کی‌روش در تیم‌ملی ادامه دارد.او کاپیتان تیمش را در دو بازی اخیر روی نیمکت نشانده است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ نیمکت نشینی آندرانیک تیموریان در بازی با ازبکستان، اتفاق عجیبی بود. اتفاقی که به نظر می‌رسید بخاطر شرایط خاص بازی انجام شده اما نمایش خوب حاج صفی در کنار عزت اللهی جوان در تاشکند باعث شد آندو بازی با کره جنوبی را هم از روی نیمکت آغاز کند. نمایش زوج عزت اللهی و حاج‌صفی، آنقدر خوب بوده که کی‌روش، در بازی‌های بعدی هم روی آن‌ها به عنوان دو ستاره ثابت تیمش در مرکز زمین حساب کند.

 

با خروج آندو از ترکیب اصلی تیم ملی، در بازی با کره فقط دو بازیکن بالای ۳۰ سال در ترکیب کی‌روش حضور داشتند. جلال حسینی که بازیکن محبوب کی‌روش محسوب می‌شود و اشکان دژاگه. ۹ بازیکن دیگر تیم ملی، همگی زیر ۳۰ سال هستند و بیشتر آن‌ها مثل بیرانوند، رضاییان، پورعلی‌گنجی، محمدی، حاج‌صفی، عزت اللهی، جهانبخش و آزمون تا جام جهانی روسیه هم به سن سی سالگی نمی‌رسند.

 

تیم کی‌روش نه تنها خوب بازی می کند و با اقتدار صدرنشین گروه است، بلکه در حال پوست اندازی و آماده شدن برای حضوری موفق در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه