پيروزي پرگل منچستريونايتد برابر هال سيتي

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه منچستريونايتد

 

اخبار ورزشی - با درخشش روني و فن پرسي
پيروزي پرگل منچستريونايتد برابر هال سيتي

منچستريونايتد با ارائه نمايشي مقتدرانه، توانست مقابل هال سيتي به پيروزي 3-0 برسد.

به گزارش ورزش سه، شاگردان فان خال در این دیدار نمایشی کاملا برتر از حریف داشتند و در نهایت به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کردند.


بازی هنوز کاملا جا نیفتاده بود که مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد لوئیس فان خال اولین تعویضش را در دقیقه 15 انجام بدهد و آندر هررا را به جای این ستاره آرژانتینی به زمین بفرستد.

تنها یک دقیقه بعد، منچستریونایتد توسط کریس اسمالینگ به گل رسید. در شلوغی مقابل دروازه هال سیتی، یونایتدها چند بار به سمت دروازه ضربه زدند که در نهایت ضربه اسمالینگ از خط دروازه عبور کرد. هرچند مک گرگور، دروازه هال سیتی، توپ را از دروازه بیرون کشید اما داور گل را پذیرفت.


هال سیتی می توانست خیلی زود بازی را به تساوی بکشد اما ضربه داوسون راهی به چهارچوب دروازه دخیا نداشت. اما جریان بازی بعد از گل تغییر زیادی نکرد و این یونایتدها بودند که با حملات پیاپی، سرانجام در دقیقه 42 به گل دوم رسیدند. فن پرسی رو تعلل مدافعان حریف صاحب توپ شد و با یک پاس خوب، رونی را صاحب موقعیت کرد. کاپیتان شیاطین سرخ هم با یک ضربه دقیق و دیدنی، گل دوم را به نام خود کرد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید

دو تیم نیمه دوم را هم هجومی آغاز کردند و موقعیت ��ای خوبی روی دروازه هم به وجود آوردند اما باز هم این تیم میزبان بود که به گل رسید. رابین فن پرسی بعد از اینکه روی پاس هررا صاحب موقعیت شد، از مدافع حریف عبور کرد و با یک شوت سرکش، دروازه مک گرگور را باز کرد.


در ادامه تلاش بازیکنان هال سیتی برای جبران گل های خورده بی فایده یود تا منچستریونایتد به یک پیروزی خانگی دلچسب برسند.

نتایج سایر دیدارها:
برنلی 1-1 استون ویلا
کوئینزپارک رنجرز 3-2 لسترسیتی
سوانسی 1-1 کریستال پالاس
وستهام 1-0 نیوکاسل

اخبار ورزشی - ورزش سه

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه