پیروزی اکوادور مقابل هندوراس/ هر 4 تیم گروه پنجم برای صعود شانس دارند

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی,بازی هندوراس با اکوادور

 

اخبار ورزشی - جام بیستم - 2014 برزیل
پیروزی اکوادور مقابل هندوراس/ هر 4 تیم گروه پنجم برای صعود شانس دارند

تیم فوتبال اکوادور در دومین دیدار خود مقابل هندوراس به برتری رسید تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به به هفته پایانی مرحله گروهی کشیده شود.

به گزارش خبرنگار ور��شی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های فوتبال هندوراس و اکوادور از گروه پنجم رقابت‌های جام جهانی از ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد به وقت تهران آغاز شد که دو تیم در پایان 45 دقیقه اول به تساوی یک بر یک رضایت دادند. کاستلی 31 برای هندوراس و انر والنسیا 34 برای اکوادور در این نیمه گلزنی کردند.

در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه نخست بنگتسون با دست دروازه اکوادور را باز کرد که داور خطای هند وی را اعلام کرد و یک اخطار نیز به وی داد.

در جریان نیمه دوم تیم فوتبال هندوراس در دقیقه 63 به گل دست یافت اما داور به نشانه آفساید آن را مردود اعلام کرد. در ادامه اکوادور بار دیگر توسط انر والنسیا به گل رسید. این بازیکن در دقیقه 65 گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه هندوراس کرد.

والنسیا اولین بازیکن اکوادوری است که توانست در یک بازی جام جهانی 2 گل به ثمر برساند.

قضاوت این دیدار برعهده بنجامین از استرالیا بود. وی به برناردز و بنگتسون از هندوراس و آنتونیو والنسیا، انر والنسیا و مونترو از اکوادور کارت زرد نشان داد.

اکوادور با این برد 3 امتیازی شد و شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی مسابقات حفظ کرد. در صورتی که این تیم بتواند در دیدار پایانی مرحله گروهی فرانسه را شکست دهد و در طرف مقابل هم سوئیس بتواند هندوراس را در بازی بعدی شکست دهد، 3 تیم 6 امتیازی خواهند شد که کار به تفاضل گل خواهد کشید. همچنین هندوراس هم شانس برای صعود دارد چرا که اگر در دیدار پایانی فرانسه، اکوادور را شکست دهد و هندوراس هم بتواند سوئیس را مغلوب کند صعود شاگردان دشان به عنوان تیم اول قطعی خواهد شد و تکلیف 3 تیم دیگر که 3 امتیازی هستند را تفاضل گل مشخص خواهد کرد.

جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:
1- فرانسه 6 امتیاز تفاضل گل 6

2- اکوادور 3 امتیاز تفاضل گل صفر

3- سوئیس 3 امتیاز تفاضل گل

4- هندوراس بدون امتیاز تفاضل گل

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه