ورزش > والیبال - تیم والیبال پروجیا ایتالیا شب گذشته در دومین دیدار خود در مرحله پلی آف سری آ ایتالیا به مصاف تیم پیاچنزا رفت.

پیروزی شاگردان کواچ در پلی آف سری آ ایتالیا - تصویر 1

پیروزی شاگردان کواچ در پلی آف سری آ ایتالیا

ورزش > والیبال - تیم والیبال پروجیا ایتالیا شب گذشته در دومین دیدار خود در مرحله پلی آف سری آ ایتالیا به مصاف تیم پیاچنزا رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در این دیدار که در شهر پروجیا برگزار شد، شاگردان اسلوبودان کواچ سرمربی حال حاضر تیم ملی ایران، ست های اول و دوم را به ترتیب با امتیازات 25 بر 22 و 25 بر 23 از آن خود کردند ولی ست های سوم و چهارم را 25 بر 15 و 25 بر 21 به ح��یف نامدار خود واگذار کردند.
در ست پنجم که به ست مربیان معروف است، این شاگردان کواچ بودند که در دیدار نزدیک و نفس گیر با حساب 16 بر 14 امتیاز این ست را مال خود کردند تا در این دیدار با حساب 3 بر 2 پیروز شوند و سومین دیدار خود را در مرحله پلی آف روز یکشنبه 24 فروردین در شهر پیاچنزا برگزار کنند.
لازم به ذکر است دیدار های مرحله پلی آف سری آ ایتالیا به صورت سه برد از پنج بازی برگزار می شود که بدین ترتیب تیم پروجیای ایتالیا که هدایت آن بر عهده اسلوبودان کواچ می باشد تا کنون یک پیروزی و یک شکست مقابل تیم پیاچنزا بدست آورده است.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه