تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 18:05. مهاجم نیجریه ای پرسولیس پیش از اولین تمرین با پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس امروز عصر باید تمرینات خود را پیگیری کند گادوین منشا مهاجم نیجریه ای این تیم برای اولین بار در تمرینات حاضر خواهد شد. این بازیکن پیش از حضور در اولین تمرین با پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر که این امکان را برای من و خانواده ام به وجود آورد که عضوی از این باشگاه باشیم و از این اتفاق بسیار خوشحال هستیم. وی در ادا ...

پیغام ویژه منشا برای پرسپولیسی ها

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 18:05


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,منشا

مهاجم نیجریه ای پرسولیس پیش از اولین تمرین با پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.

 به گزارش ایلنا، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس امروز عصر باید تمرینات خود را پیگیری کند گادوین منشا مهاجم نیجریه ای این تیم برای اولین بار در تمرینات حاضر خواهد شد.

 

این بازیکن پیش از حضور در اولین تمرین با پرسپولیس اظهار داشت: خدا ر�� شکر که این امکان را برای من و خانواده ام به وجود آورد که عضوی از این باشگاه باشیم و از این اتفاق بسیار خوشحال هستیم.

 

وی در ادامه افزود: از هواداران قدردانی می کنم که حمایت های زیادی را انجام دادند و از روز اول تا به الان این کار را انجام دادند. امروز اولین تمرین من با پرسپولیس خواهد بود.

 

منشا در پایان گفت: نمی دانم چه باید بگویم. فقط تشر می کنم و امیدوارم به زودی در زمین ببینمتان.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه