چرخش ستاره سپاهان از استقلال به سمت پرسپولیس/واکنش ستاره پرسپولیس به پیشنهاد جدی تیم سرشناس اروپایی

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار ,اخبار ورزشی ,امید ابراهیمی

 

اخبار ورزشی - چرخش ستاره سپاهان از استقلال به سمت پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال سپاهان پس از به توافق نرسیدن با مسئولان این باشگاه با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شده است.

به گزارش جام نیوز، امید ابراهیمی قراردادش با سپاهان در پایان لیگ سیزدهم به پایان رسیده است. اخیرا سرپرست باشگاه سپاهان از قطعی شدن جدایی وی خبر داده است.

 در حالی که در روز های اخیر اکثر رسانه‌ها از احتمال جدی حضور این بازیکن در استقلال خبر داد‌ه‌اند، وی مورد توجه جدی مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و حتی با وی مذاکرات اولیه نیز انجام شده است.

 قرار است این هافبک پیشین تیم ملی به تهران بیاید و مذاکرات جدی خود را با مسئولان باشگاه پرسپولیس به طور جدی ادامه دهد.

 به هر صورت خیلی‌ها بر این باورند که ابراهیمی به خاطر رابطه بسیار خوبی که با امیر قلعه‌نویی دارد، در یک قدمی استقلال قرار دارد. اما ابراهیمی در کنار مذاکره با استقلالی‌ها مذاکراتی هم با پرسپولیسی‌ها انجام داده است.

 در خصوص علت جدایی او از سپاهان گفته می شود ابراهیمی سپاهانی ها را مقصر جا ماندنش از اردوی تیم ملی و جام جهانی می داند.


---------------------------------------

اخبار ورزشی - واکنش ستاره پرسپولیس به پیشنهاد جدی تیم سرشناس اروپایی

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درک می‌‌کنم آنهایی که از تیم ملی خط خورده‌اند چه حالی دارند ولی دنیا برای آنها به آخر نرسیده است.

پیام صادقیان در مورد مصاحبه‌های اخیرش که گفته است از اروپا پیشنهاد جدی دارد، گفت: من واقعیت را می‌گویم و مدیربرنامه‌هایم در جریان است. در مورد پیشنهادهای خارجی همه چیز دست اوست. چند روز پیش گفتم که از یک تیم سرشناس اروپایی پیشنهاد دارم که همه چیزش خوب است ولی دوست دارم در پرسپولیس بمانم.

وی از بیان نام تیم اروپایی خواهانش خودداری کرد و افزود: بهتر است نامی نیاورم ولی تیم مورد نظر در لیگ ایتالیا حضور دارد و جزو تیم‌های گمنام هم نیست. بازی کردن در لیگ ایتالیا برای هر بازیکنی هیجان‌انگیز است ولی از طرفی بحث پرسپولیس هم مطرح است و در این خصوص قطعاً با علی دایی صحبت خواهم کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه ماندن یا جدایی‌اش از این تیم چه زمانی قطعی می‌شود، اظهار داشت: فعلاً که چیزی معلوم نیست ولی دوست دارم یک فصل دیگر با پرسپولیس باشم و این به خاطر هواداران و همچنین کار کردن با علی دایی است.

وی افزود:‌ معتقدم بازی کردن زیر نظر دایی افتخار بزرگی است. مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و دوست دارم بمانم تا فصل بهتری را داشته باشم. در فصل جدید می‌‌خواهم چند برابر فصل گذشته بهتر بازی کنم و دوست دارم بمانم تا با پرسپولیس در آسیا مقام بیاورم.

صادقیان که جام جهانی را هم از دست داد در این خصوص گفت: این اتفاق در نوع خود تلخ بود ولی الان همه چیز برای من عادی شده و دوری از تیم ملی‌ را هضم کرده‌ام. در مورد بازیکنانی که خط خوردند هم باید بگویم که برای‌شان ناراحتم. من درک می‌‌کنم خط خورده‌ها چه حالی دارند ولی دنیا برای آنها به آخر نرسیده است. امیدوارم این بازیکنان خیلی زود با این اتفاق کنار آمده و روحیه خود را از دست ندهند.
اخبار ورزشی - جام نیوز ,تسنیم

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه