تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 آبان 1394 09:26. مدیرعامل باشگاه استقلال گفته که بعد از دربی، تکلیف کرار را روشن می کند. ». این حرفی است که بهرام افشارزاده به روزنامه خبرورزشی زده و این روزنامه، تیتر آن را روی جلد خود آورده است. اما افشارزاده می خواهد چه تصمیمی برای کرار بگیرد؟ آیا او می خواهد مثل دفعات گذشته، به حرف پرویز مظلومی گوش کند و کرار را در تیم نگه دارد؟. کرار بدون شک پرحاشیه ترین بازیکن استقلال طی چند سال گذشته بوده. او روز گذشته به بهانه پرداخت نشدن پولش اردوی استقلال را ترک کرد تا ...

کرار این بار اخراج می شود؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 آبان 1394 09:26


اخبار,اخبار ورزشی,کرار

مدیرعامل باشگاه استقلال گفته که بعد از دربی، تکلیف کرار را روشن می کند.»

این حرفی است كه بهرام افشارزاده به روزنامه خبرورزشی زده و این روزنامه، تیتر آن را روی جلد خود آورده است. اما افشارزاده می خواهد چه تصمیمی برای كرار بگیرد؟ آیا او می خواهد مثل دفعات گذشته، به حرف پرویز مظلومی گوش كند و كرار را در تیم نگه دارد؟
كرار بدون شك پرحاشیه ترین بازیكن استقلال طی چند سال گذشته بوده.

 

او روز گذشته به بهانه پرداخت نشدن پولش اردوی استقلال را ترك كرد تا در آستانه بازی حساس با پرسپولیس، حاشیه ای بزرگ برای استقلالی‌ها درست كند.

 

او همین چند وقت قبل هم به بهانه پول حاشیه درست كرده بود كه آن زمان پرویز مظلومی وساطت كرد و گفت كه به از نظر فنی به كرار احتیاج دارد پس باشگاه نباید او را اخراج كند.


آن زمان كرار عذرخواهی كرد و گفت كه تا پایان فصل دیگر نه حرفی از پول می زند نه حاشیه می سازد.

 

اما هنوز دو ماه از این اتفاق نگذشته كه كرار دوباره به بهانه پول حاشیه درست كرده و زیر حرفش زده است.

 

آیا از این جمله افشارزاده كه گفته بعد از دربی تكلیف كرار را روشن می كند باید این طور برداشت كرد كه این بازیكن عراقی قرار است اخراج شود؟

اخبار ورزشی - خبر آنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه