کرانچار: شکست مقابل السد مسیر ما را تغییر نمی‌دهد

اخبار,اخبار وررزشی,فوتبال ایران

 
اخبار ورزشی - سپاهان از لحاظ نتیجه ضعیف شده است
کرانچار: شکست مقابل السد مسیر ما را تغییر نمی‌دهد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در این دیدار دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم که در دقایق پایانی عدم تمرکز بازیکنان‌مان باعث شد تا دست خالی میدان را ترک کنیم.

به گزارش سایت باشگاه سپاهان، زلاتکو کرانچار در نشست خبری بعد از دیدار تیم های فوتبال سپاهان ایران و السد قطر اظهار داشت: در این دیدار دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. سپاهان توانست در بسیاری از دقایق نیمه دوم بر بازی مسلط شود و توسط شریفی هم به گل مساوی برسد، اما در هفت دقیقه پایانی نیمه دوم به علت عدم تمرکز بازیکنان‌مان دو گل دیگر خوردیم.

وی افزود: این شکست تغییری در طرح و مسیر برای ادامه مسابقات نمی‌دهد و با برطرف کردن نقاط ضعف‌مان امیدوار به صعود از گروه هستیم.

کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد اینکه آیا سپاهان امسال به نسبت سال‌های گذشته افت کرده یا خیر گفت: از لحاظ نتیجه بله. نتیجه اینگونه نشان می‌دهد که تیم ما افت کرده است اما از لحاظ کیفیت بازی تیم ما به ویژه در نیمه دوم نمایش خوب و قابل قبولی داشت اما متاسفانه در دقایق پایانی فرصت کسب امتیاز را از دست داد.

وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه کدام خطوط سپاهان را مقصر اصلی این باخت می‌دانید؛ اظهار داشت: من در سیستم کاری خودم کسی را مقصر نمی‌دانم و بازیکنی را متهم نمی‌کنم. با آنالیز بازی ��قاط ضعف‌مان را بر طرف می‌کنیم و با برنامه‌هایی که داریم در مسابقات بعدی با کیفیت بهتری ظاهر می‌شویم.
 اخبار ورزشی - سایت باشگاه سپاهان

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه