ورزش > والیبال - اسلوبودان کواچ اسامی بازیکنان اعزامی به مسابقات لیگ جهانی مقابل ایتالیا و برزیل را اعلام کرد.

کواچ اسامی والیبالیست‌های ایران در لیگ جهانی را اعلام کرد - تصویر 1

کواچ اسامی والیبالیست‌های ایران در لیگ جهانی را اعلام کرد

ورزش > والیبال - اسلوبودان کواچ اسامی بازیکنان اعزامی به مسابقات لیگ جهانی مقابل ایتالیا و برزیل را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از برگزاری حدود هشت مسابقه دوستانه در تهران، وارنا و بلگراد، اسامی 13 بازیکن را جهت حضور در مسابقات لیگ جهانی مقابل ایتالیا و برزیل اعلام کرد.
بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، عبدالرضا علیزاده، علیرضا مباشری، عادل غلامی، آرمین تشکری، فرهاد قائمی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، سامان فائزی و میلاد عبادی پور اسامی بازیکن ایران برای سفر به تریسته ایتالیا و برگزاری اولین دیدار در مرحله بین قارهای لیگ جهانی والیبال در سال 2014 هستند.
مردان والیبال کشورمان پس از مسابقه در تریسته، در ورنا دومین بازی خود مقابل لاجوردی پوشان ایتالیا که در دو دیدار پیاپی برزیل را در خانه شکست داده اند برگزار می کنند و سپس با همان 13 بازیکن برای رویارویی با تیم ملی برزیل راهی سائوپائولو می شوند.
پیش از این قرار بود در پایان اردوی صربستان، ایران با 12 بازیکن راهی تریسته ایتالیا شود که به دلیل رقابت و فاصله نزدیک بازیکنان و مصدومیت جزئی عادل غلامی و باتوجه به چهار بازی دشوار مقابل ایتالیا و برزیل، کادر فنی تصمیم گرفت با 13 بازیکن به ایتالیا برود و تا روز مسابقه 12 بازیکن برای دیدار با ایتالیا انتخاب و معرفی کند.
تیم ملی والیبال کشورمان ساعت 13 روز سه شنبه بلگراد را به مقصد مونیخ و سپس تریسته ترک خواهد کرد و رحمان داوودی و مهدی مرندی نیز سه شنبه به تهران باز می گردند و بلافاصله در تمرینات تیم ملی ب شرکت خواهند کرد تا پس از بازگشت تیم ملی از برزیل در صورت نیاز کادر فنی در دیدار های لیگ جهانی در تهران مقابل برزیل، ایتالیا و لهستان از آنها استفاده کند.
43 43

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه