ورزش > والیبال - اسلوبودان کواچ؛ سرمربی مردان ایران در کنفرانس خبری بازی ایران - امریکا با اشاره به پیروزی‌های اخیر ایران مقابل امریکا و ایتالیا گفت: این دو بازی سورپرایز بود.

کواچ: این دو بازی سورپرایز بود/ فوتبال در جام جهانی کار خاصی نکرد و حالا والیبال ورزش اول ایران است - تصویر 1

کواچ: این دو بازی سورپرایز بود/ فوتبال در جام جهانی کار خاصی نکرد و حالا والیبال ورزش اول ایران است

ورزش > والیبال - اسلوبودان کواچ؛ سرمربی مردان ایران در کنفرانس خبری بازی ایران - امریکا با اشاره به پیروزی‌های اخیر ایران مقابل امریکا و ایتالیا گفت: این دو بازی سورپرایز بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ او ادامه داد: ما در چند بازی گذشته مان اصلا دفاع نکرده بودیم. ولی در برابر ایتالیا 15 و امروز 11 امتیاز دفاع داشتیم. دفاع مان راه افتاده است. یک چیزهایی تغییر کرده که باعث می شود ما دست از مبارزه برنداریم. حتی اگر حریف مان به بازی برگردد و بخواهد ما را شکست بدهد. چون تیم ما را بازیکنان خوبی تشکیل می دهند که سطح بالا والیبال بازی می کنند.
کواچ همچنین با اشاره به آشنا شدن بازیکنان ایران به سبک و سیاق بازی کردن امریکایی ها در جریان اردویی که در این کشور داشتند، گفت: هم باخت های ما به امریکا برای بازیکنان انگیزه شد که امروز برای برد بجنگند و هم آشنا شدن آنها با سبک بازی امریکایی ها کمک کرد تا راحت بازی کنند. از نتیجه بازی راضی ام و فکر می کنم که دو تیم خوب بازی کردند.
او در پاسخ به سئوال خبرنگار روزنامه اِکیپ فرانسه که درباره وضعیت والیبال در داخل ایران پرسیده بود، نیز گفت: به نظر من والیبال ورزش اول ایران است. به ویژه از وقتی فوتبال ایران نتوانست در جام جهانی کار خاصی انجام بدهد. مردم ایران والیبال را دوست دارند و حسابی از آن طرفداری می کنند. ایران علاوه بر مردم، فدراسیون و سازماندهی خوبی هم دارد. با برنامه پیش می روند. لیگ ایران هم سطح بالاست و سالهاست که قهرمانی باشگاه های آسیا از آن تیم های ایرانی می شود.
43 43

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه