تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 08:10. کارلوس کی روش این روزها جلسات متعددی با رئیس فدراسیون فوتبال برگزار می کند. به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که همیشه از کمبود امکانات در فوتبال ایران گلایه می کند، در حال مذاکره با رئیس جدید فدراسیون فوتبال است تا شاید بتواند به کمک او ضعف های امکاناتی فوتبال ایران را برطرف کند و برای تیمش شرایط بهتری بسازد. اما کی روش که می داند در فوتبال ایران بعید است یک شبه همه چیز درست شود، همچنان مصاحبه‌هایی انجام می دهد تا نارضایتی خود را ...

کی‌روش: سه سال در آتش مشکلات سوختم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 08:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کی روش

کارلوس کی روش این روزها جلسات متعددی با رئیس فدراسیون فوتبال برگزار می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران كه همیشه از كمبود امكانات در فوتبال ایران گلایه می كند، در حال مذاكره با رئیس جدید فدراسیون فوتبال است تا شاید بتواند به كمك او ضعف های امكاناتی فوتبال ایران را برطرف كند و برای تیمش شرایط بهتری بسازد.


اما كی روش كه می داند در فوتبال ایران بعید است یك شبه همه چیز درست شود، همچنان مصاحبه‌هایی انجام می دهد تا نارضایتی خود را به رخ بكشد. او روز گذشته پس از جلسه ای كه با مهدی تاج داشت، گفت: «سه سال در آتش مشكلات سوختم.» این تیتر صفحه اول شماره امروز روزنامه خبرورزشی است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه