تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 09:54. در شرایطی که هنوز مشخص نیست سرمربی تیم ملی در سمت خود باقی خواهد ماند یا نه رسانه های معتبر آفریقایی از احتمال کوچ پیرمرد پرتغالی به فوتبال قاره سیاه خبر دادند. به گزارش ورزش سه، سایت “jeuneafrique” فاش کرد در پی برکناری خورخه کاستا از هدایت تیم ملی گابن پل لی گوئن فرانسوی و کارلوس کی روش دو گزینه هدایت این تیم هستند که گفته می شود با توجه به نزدیک شدن لی گوئن به لیگ دو فرانسه شانس کی روش برای قبول هدایت گابن بیشتر است. بنا بر این گزارش خورخه کا ...

کی‌روش گزینه اول هدایت گابن

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 09:54


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کی روش

در شرایطی که هنوز مشخص نیست سرمربی تیم ملی در سمت خود باقی خواهد ماند یا نه رسانه های معتبر آفریقایی از احتمال کوچ پیرمرد پرتغالی به فوتبال قاره سیاه خبر دادند.

به گزارش ورزش سه، سایت “jeuneafrique” فاش کرد در پی برکناری خورخه کاستا از هدایت تیم ملی گابن پل لی گوئن فرانسوی و کارلوس کی روش دو گزینه هدایت این تیم هستند که گفته می شود با توجه به نزدیک شدن لی گوئن به لیگ دو فرانسه شانس کی روش برای قبول هدایت گابن بیشتر است.

بنا بر این گزارش خورخه کاستا با دستمزد ماهیانه 70 هزار یورو یکی از بالاترین دستمزدها در بین مربیان فوتبال آفریقا را دریافت می کرد و حالا مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور در صدد هستند با بیشتر کردن این دستمزد مربی سرشناس و موفق تری را به خدمت بگیرند که گزینه های آنها نیز دو مربی فرانسوی و پرتغالی هستند.

ناگفته نماند کی روش سابقه هدایت تیم ملی آفریقای جنوبی و رساندن این تیم به جام جهانی را نیز در کارنامه دارد به همین خاطر همواره در فهرست کاندیداهای مربیگری بیشتر کشورهای آفریقایی قرار می گیرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه