ورزش > فوتبال ملی - 11نیوز نوشت: کارلوس کی روش به شدت مورد توجه باشگاه والنسیا قرار گرفته و مطرح ترین ایجنت این روزهای فوتبال قصد دارد او را به این باشگاه اسپانیایی ببرد.

کی روش گزینه نیمکت والنسیا - تصویر 1

کی روش گزینه نیمکت والنسیا

ورزش > فوتبال ملی - 11نیوز نوشت: کارلوس کی روش به شدت مورد توجه باشگاه والنسیا قرار گرفته و مطرح ترین ایجنت این روزهای فوتبال قصد دارد او را به این باشگاه اسپانیایی ببرد.

هنوز چند روزی از درخواست کارلوس کیروش از تاج مبنی بر موافقت با جدایی او از تیم ملی ایران نگذشته که سایت "super deporte" اسپانیا فاش کرد که این مربی پرتغالی در صدر فهرست خورخه مندز مطرح ترین ایجنت این روز های فوتبال جهان برای بازگشت به فوتبال اروپا قرار دارد. به گزارش این سایت اسپانیایی خورخه مندز هرگز کار را متوقف نمی کند به ویژه در روزهایی به نقل و انتقالات نزدیک می شویم. ایجنت پرتغالی فوتبال که رابطه بسیار نزدیکی با رئیس باشگاه والنسیا پیتر لیم دارد در تلاش است تا یکی از مربیان خود را بر روی نیمکت این تیم بنشاند. جالب اینکه سایت اسپانیایی کارلوس کیروش را در صدر این فهرست خورخه مندز برای هدایت والنسیا قرار داده و در این خصوص نوشته است کارلوس کیروش دستیار سابق فرگوسن در منچستر یونایتد در اولین ماجراجویی خود در اسپانیا و در رئال مادرید شکست خورد، او هم اکنون هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد اما گفته می شود به پایان کار خود در این تیم رسیده است.
بنا بر گزارش سایت اسپانیایی خوزه مورینیو، نونو اسپریتو، م��روسلاو دیوکیچ، مارک ویلموتس، یولن لوپتکو، پائولو فونسکا، لوئیس میلا، مانولو خیمنز، سرخیو کونسسائو و کوکو سانچز در ادامه فهرست خورخه مندز برای هدایت والنسیا قرار دارند.این یعنی آقای خاص دنیای فوتبال بعد از کروش گزینه دوم والنسیا به شمار می رود!

کی روش گزینه نیمکت والنسیا - تصویر 2

 

256 41

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه