گل‌محمدی با نفت خداحافظی کرد و به اصفهان رفت / سرمربی پدیده مشهد مشخص شد

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن


اخبار ورزشی  - گل‌محمدی با نفت خداحافظی کرد و به اصفهان رفت/ یحیی روی نیکمت ذوب‌آهن

سرمربی فصل گذشته تیم ف��تبال نفت تهران با جدایی از این تیم هدایت ذوب‌آهن را برعهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه نفت، مطلع شدیم که یحیی گل‌محمدی، سرمربی جوان فصل گذشته تیم نفت تهران با باشگاه ذوب آهن به توافق نهایی رسیده است. مسئولان موسسۀ فرهنگی ورزشی نفت تهران علیرغم تمایل شدید به تداوم حضور او در رأس کادر فنی این تیم، به سبب برخی موارد همچون موضوعات اقتصادی و ... قادر به ادامه همکاری با این مربی جوان و موفق نشد و گویا تقدیر بر این بوده است که ایشان در مجموعه‌ای دیگر به فوتبال این مرز و بوم خدمت کنند.

موسسۀ فرهنگی ورزشی نفت تهران به پاس زحمات و خدمات یحیی گل‌محمدی عزیز بر خود واجب می‌داند از اقدامات مفید و شایستۀ ایشان طی فصل گذشته در این باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

سرمربی خوش فکر تیم نفت تهران در لیگ سیزدهم چه از نظر ارزش‌های اخلاقی و شخصیتی، و چه از نظر دیدگاه‌های فنی همواره با رویکردهای این باشگاه همراه و همسو بود: از پرهیز از حاشیه و دوری از هر عامل درونی و بیرونی که ذات فوتبال را خدشه‌دار می‌سازد گرفته تا توجه ویژه، بها دادن و اعتماد به جوانان مستعد، با انگیزه و جویای نام. وبدین سان بود که زحمات شایان تقدیر یحیی گل‌محمدی در سایۀ حمایت‌های همه‌جانبۀ مدیرعامل و اعضای هیات مدیرۀ این باشگاه به ثمر نشست و شاگردان جوان یورگن کلوپ ایران، سرانجام آسیایی شدند.

مؤسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران بار دیگر خدمات و زحمات این مربی فهیم و ارزشمند فوتبال کشورمان را ارج نهاده، ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای وی در هر مجموعه و تیم دیگری، روزهای خوب حضور ایشان در این مجموعه را فراموش نخواهد کرد.

ظرف چند روز آینده و به همین مناسبت مراسمی با حضور تمام عوامل فنی و اجرایی باشگاه برگزار خواهد شد که طی آن تمام عوامل به صورت رسمی با سرمربی موفق فصل گذشته خود خداحافظی خواهند کرد. در پایان لازم به ذکر است که این باشگاه با رعایت تمام جوانب و اصولی که طی سال‌ها به آنها معتقد بوده، با سایر گزینه‌های سرمربیگری این تیم به گفت‌وگو خواهد نشست و ماحصل این مذاکرات پس از حصول نتیجه قطعی از طریق سایت رسمی این موسسه به اطلاع همۀ علاقمندان و ارباب جراید خواهد رسید.

 

مرزبان سرمربی پدیده مشهد شد

علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پدیده مشهد برای حضور در لیگ برتر چهاردهم انتخاب شد.

پدیده که با سرمربیگری اکبر میثاقیان موفق شده بود راهی لیگ برتر شود در لیگ برتر چهاردهم با مرزبان در این بازی‌ها شرکت می‌کند.

مرزبان که با افشین قطبی و حمید استیلی به پرسپولیس آمده بود سابقه فعالیت در تیم‌های شاهین بوشهر، سپاهان اصفهان، پدیده مشهد و تیم ملی مونته‌نگرو را به همراه زلاتکو کرانچار در کارنامه دارد و حضور در پدیده در لیگ برتر چهاردهم اولین تجربه او در مقام سرمربی به حساب می‌آید.

قرار است مرزبان دستیارانی از کشور آلمان با خود به مشهد ببرد که از آبرام‌ژیک و توماس هسلر در این میان نام برده می‌شود.
اخبار ورزشی - فارس

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه