ورزش > لیگ برتر - یحیی گل محمدی می گوید از حمله هواداران پرسپولیس به صفحه مجازی اش ناراحت نیست.

گل محمدی: از حمله پرسپولیسی ها به صفحه مجازی ام ناراحت نیستم/ خدا می داند زحمت مان را کشیدیم - تصویر 1

گل محمدی: از حمله پرسپولیسی ها به صفحه مجازی ام ناراحت نیستم/ خدا می داند زحمت مان را کشیدیم

ورزش > لیگ برتر - یحیی گل محمدی می گوید از حمله هواداران پرسپولیس به صفحه مجازی اش ناراحت نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن اصفهان پس از آخرین مسابقه تیمش در لیگ برتر گفت: «در نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم باید حتما برنده شویم اما متاسفانه موفق نشدیم. در نیمه دوم گل بدی خوردیم و تحت فشار قرار گرفتیم. هواداران شعارهای زیادی می دادند و توهین های زیادی به من شد. اشیایی هم به داخل زمین پرتاب می شد. کاش این مسابقه از شبکه سراسری پخش می شد و همه بازی را می دیدند تا قضاوت کامل تری داشتند.»
او ادامه داد: «ما 4 بازیکن اصلی تیم را نداشتیم. مثل این می ماند که پرسپولیس عالیشاه، انصاری، کامیابی نیا و طارمی را نداشته باشد. ما تمام تلاش خود را کردیم ولی کار سختی داشتیم. خدا می داند زحمت مان را کشیدیم.»
یحیی درباره غیبت مهدی رجب زاده گفت: «بعضی از بازیکنان ما تحلیل رفته بودند. استقلال خوزستان هم تیم دونده و جوانی بود. به خاطر خستگی بازی ها احساس کردم باید از نفراتی استفاده کنم که بتوانند بیشتر بدوند.»
گل محمدی درباره حمله به صفحات مجازی ذوب آهنی ها گفت: «اشکالی ندارد که از دست ما ناراحت هستند. اگر این کار از ناراحتی پرسپولیسی ها کم می کند اشکالی ندارد. من از اتفاقی که در صفحه اجتماعی ام رخ داد ناراحت نیستم. از کامنت هایی که علیه من گذاشتند ناراحت نمی شوم. هواداران پرسپولیس را دوست دارم. من هم دوست داشتم که پرسپولیس قهرمان شود.»
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه