ورزش > لیگ برتر - حمید استیلی می خواهد در راه آهن با جمعی از پرسپولیسی های دو آتشه کار کند.

یارکشی استیلی در برابر دایی/ کریم، احمدرضا و کریمی کفه ترازو را به سمت حمید می گردانند؟ - تصویر 1

یارکشی استیلی در برابر دایی/ کریم، احمدرضا و کریمی کفه ترازو را به سمت حمید می گردانند؟

ورزش > لیگ برتر - حمید استیلی می خواهد در راه آهن با جمعی از پرسپولیسی های دو آتشه کار کند.

فرهاد عشوندی: حمید استیلی سرمربی و همه کاره جدید راه آهن برای اینکه نشان دهد شعبه دو پرسپولیس را در اختیار گرفته است به دنبال جمعی از بازیکنان سرشناس و پیشکسوتان دلخور این تیم رفته است تا جبهه ای پر قدرت در برابر با علی دایی داشته باشد.

او بعد از آغاز به کار در راه آهن در اولین گام به سراغ علی کریمی رفته است تا این بازیکن که رهبری اپوزیسیون ضد دایی را در همه سال های گذشته در دست داشته را در کنارش داشته باشد. احمدرضا عابدزاده ، دیگر برگ برنده حمید استیلی است. مربی دروازه بانانی که دایی او را به خانه فرستاد و بعد از ان دیگر فرصت مربیگری پیدا نکرد تا روی نیمکت پرسپولیس گلرهای استقلالی چون یحیوی و غلامپور بنشینند ، حالا قرار است او به راه آهن بیاید بعد از 3 سال دوری از لیگ ایران و فعالیت در باشگاه های آموزش دروازه بانی و بدنسازی برای نوجوانان دختر و پسر آمریکایی. کریم باقری هم که کلا از پرسپولیس 190 میلیون گرفته و می گوید 60 درصد از قراردادش را طلب دارد به عنوان یک وزنه محبوب بین هواداران ، دیگر هدف حمید استیلی است و این مربی به داشتن او روی نیمکتش هم فکر کرده و توانسته توافق نسبی هم برای این انتقال بدست آورد.

حالا به این انتخاب ها ، تلاش برای جذب کریم انصاری فرد هم اضافه کنید. بازیکنی که اگر به اروپا نرود راهی راه آهن می شود پس استیلی سعی دارد از همه پتانسیل اپوزسیون در برابر دایی استفاده کند. او حتی به یارکشی محمد زادمهر هم فکر کرده و می خواهد با توپی پر به مصاف دایی برود. البته دایی بعد از فصل موفق گذشته با تیم جوانی که دارد ، خود را مرد شماره یک پرسپولیس کرده و به تنهایی توانسته همه رقیبان از علی کریمی تا علی پروین را خانه نشین کند و سالهاست که بازیکنی مثل حمید استیلی دستانش را به نشانه شکست برابر او بالا برده است. آیا این بار ورق بر می گردد و بازی شکل دیگری پیدا می کند؟

 

4141

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه