یاهو در جستجوی علی دایی

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,یاهو در جستجوی علی دایی

 

اخبار ورزشی - بزرگترین فوتبالیست ایران کجاست؟
یاهو در جستجوی علی دایی

« یاهو » در مطلبی از علی دایی به عنوان بزرگترین فوتبالیست ایران یاد کرد.

به گزارش فرارو، دیدار تیم های منچستر یونایتد و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بهانه ای شده تا سایت یاهو سری به دیدار نوستالژیک این دو تیم در سال 99 بزند و یادی از چهره های آن بازی از جمله علی دایی کند.

این سایت در همین راستا از علی دایی به عنوان یکی از ذخیره های آن دیدار تاریخی نام برده و در تیتر صفحه اولش با اشاره به اینکه « بزرگترین فوتبالیست ایران کجاست؟ » مطلبی کوتاه درباره علی دایی، سرمربی کنونی باشگاه پرسپولیس نوشته است.

این مطلب ابتدا اشاره ای به بازی بایرن مونیخ و منچستر یونایتد در فینال سال 99 می کند و می نویسد:« هیچ تردیدی نیست که فینال لیگ قهرمانان سال 99 یکی از دراماتیک ترین فینال ها بود که قهرمان در عرض چند دقیقه عوض شد. بایرن مونیخ که با گل باسلر تا دقیقه پایانی یک بر صفر پیش افتاده بود در نهایت با دو گل شرینگام و سولشر در وقت های اضافه دو بر یک بازنده شد تا منچستر یونایتد یکی از قهرمانی های بی سابقه اش در تاریخ را به دست بیاورد.

 در واقع در آن بازی فرگوسن بعد از 31 سال یکبار دیگر شیاطین سرخ را قهرمان اروپا کرد تا بعد از سال 68 این تیم برای دومین بار فاتح اروپا شود. اما مردان آن دیدار تاریخی بعد از 15 سال کجا هستند؟ »

در ادامه این مطلب به معرفی یک به یک بازیکنانی پرداخ��ه شده که در آن روز تاریخی حاضر بودند تا اینکه سرانجام نوبت به علی دایی می رسد:« علی دایی رکوردار گلزنی در تیم های ملی بعد از اینکه سال 2007 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد به عرصه مربیگری رو آورد و بعد از آن هم به عنوان مربی تیم ملی مشغول به کار شد تا اینکه سال گذشته دوباره به باشگاه سابق خود یعنی پرسپولیس برگشت و کار مربیگری در این باشگاه را ادامه می دهد. او از سال 2007 تا 2013 یکی از اعضای کمیته فوتبال فیفا بود ».

اخبار ورزشی - فرارو

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه