تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 خرداد 1395 14:08. مدافع سپاهان با مدیر این باشگاه بر سر جدایی از زردپوشان به طور لفظی درگیر شد. به گزارش نامه، شجاع خلیل زاده نیم فصل با سپاهان قرارداد دارد و این در حالی است که ب��شگاه پرسپولیس خواهان این بازیکن است. پرسپولیسی ها به خلیل زاده گفته اند اگر رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد با او قرارداد می بندند و به همین دلیل این مدافع به صرافت افتاده تا هر طور شده رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد. شنیده می شود بر سر همین موضوع خلیل زاده روز گذشته با باقریان دچار درگ ...

یا رضایت‌نامه‌ام را بدهید تا به پرسپولیس بروم یا برای شما بازی نمی‌کنم!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 خرداد 1395 14:08


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,شجاع خلیل زاده

مدافع سپاهان با مدیر این باشگاه بر سر جدایی از زردپوشان به طور لفظی درگیر شد.

به گزارش نامه، شجاع خلیل زاده نیم فصل با سپاهان قرارداد دارد و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس خواهان این بازیکن است.

پرسپولیسی ها به خلیل زاده گفته اند اگر رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد با او قرارداد می بندند و به همین دلیل این مدافع به صرافت افتاده تا هر طور شده رضایت نامه اش را از سپاهان بگیرد.

شنیده می شود بر سر همین موضوع خلیل زاده روز گذشته با باقریان دچار درگیری لفظی شدیدی شده و به مدیر سپاهان گفته حتی اگر روی سکو بنشیند حاضر نیست برای سپاهان بازی کند!

البته قانونا وی نمی تواند اینگونه رفتار کند و سپاهانی ها حق دارند مطابق قرارداد، از وی استفاده کنند و بعید است این کارهای خلیل زاده منجر به دریافت رضایت نامه اش شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه