یحیی گل محمدی مرخص شد. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 شهریور 1395 12:52. مدیرعامل ذوب آهن در رابطه با وضعیت گل محمدی، گفت: امروز او را به خانه برده‌اند و باید منتظر ماند تا برگردد و با نظر او جایگزینی برای حدادی فر انتخاب کنیم زیرا انتقال بازیکن برزیلی منتفی شد. سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، افزود: امروز با پسر یحیی صحبت کردم، او گفت پدرش را به خانه برده‌اند و حال عمومیش خوب است. وی در رابطه با جایگزین حدادی فر که قرار بود یک بازیکن برزیلی باشد، گفت: انتقال او منتفی شد و نمی توانیم از او در ت ...

یحیی گل محمدی مرخص شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 شهریور 1395 12:52


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,گل محمدی

مدیرعامل ذوب آهن در رابطه با وضعیت گل محمدی، گفت: امروز او را به خانه برده‌اند و باید منتظر ماند تا برگردد و با نظر او جایگزینی برای حدادی فر انتخاب کنیم زیرا انتقال بازیکن برزیلی منتفی شد.

سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، افزود: امروز با پسر یحیی صحبت کردم، او گفت پدرش  را به خانه برده‌اند و حال عمومیش خوب است.


وی در رابطه با جایگزین حدادی فر که قرار بود یک بازیکن برزیلی باشد، گفت: انتقال او منتفی شد و نمی توانیم از او در تیم استفاده کنیم. برای جانشین حدادی فر نیز باید منتظر بمانیم تا گل محمدی بیاید و با نظر او بازیکن دیگری را جذب کنیم.


مدیر عامل ذوب آهن با اشاره به 350 میلیونی که از پرسپولیس بابت انتقال مسلمان و صادقیان بدهکار بودند و پولی که AFC برای شرکت در جام قهرمانان آسیا به حساب باشگاه واریز کرده است، گفت: پولی که پرسپولیس باید به ما بدهد به حساب بدهی ما گذاشته شده و هنوز پرداخت نشده است و پولی نیز که از AFC رسیده است آن قدر نیست که بتواند بودجه باشگاه را ترمیم کند.
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه