یکی از یاغی‌ترین پرسپولیسی‌های تاریخ، امضا می‌دهد که طارمی آقای گل می‌شود!. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 آذر 1395 10:29. مهدی طارمی امسال برخلاف سال گذشته نتوانسته عملکرد خوبی در خط حمله پرسپولیس داشته باشد. به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی مهاجم پرسپولیسی‌ها که فصل گذشته آقای گل شد، امسال اصلا عملکرد قابل توجهی نداشته و نتوانسته انتظارات را برآورده کند. اما با این حال او همچنان امید پرسپولیسی‌ها برای به نتیجه رساندن موقعیت‌هاست. مجتبی محرمی یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که در دوران بازیگری ...

یکی از یاغی‌ترین پرسپولیسی‌های تاریخ، امضا می‌دهد که طارمی آقای گل می‌شود!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 آذر 1395 10:29


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مهدی طارمی

مهدی طارمی امسال برخلاف سال گذشته نتوانسته عملکرد خوبی در خط حمله پرسپولیس داشته باشد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی مهاجم پرسپولیسی‌ها كه فصل گذشته آقای گل شد، امسال اصلا عملكرد قابل توجهی نداشته و نتوانسته انتظارات را برآورده كند. اما با این حال او همچنان امید پرسپولیسی‌ها برای به نتیجه رساندن موقعیت‌هاست.

 

مجتبی محرمی یكی از پیشكسوتان باشگاه پرسپولیس كه در دوران بازیگری‌اش بسیار پرحاشیه بود و به عنوان یكی از یاغی ترین پرسپولیسی‌های تاریخ شناخته می‌شود، از طارمی حمایت كرد و به روزنامه خبرورزشی گفت: می‌نویسم و امضا می‌دهم كه طارمی آقای گل می‌شود.

 

او البته توصیه‌ای هم به این مهاجم جوان پرسپولیس دارد تا طارمی بتواند دوباره به روزهای خوبش برگردد. محرمی گفت: این جوان باید علی دایی را الگوی خودش قرار دهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه